YARATICILIKTA SINIR TANIMAYANLARA KÜTAHYA PORSELEN TAVOLA SERİSİ

 

Evet arkadaşlar bugün sizlere Kütahya Porselenin yeni koleksiyonu Tavola dan bahsetmek istiyorum.. Yenilikçi çizgisiyle Tavola’a metropol yaşamının hızlı, değişken, renkli ve genç yüzünü simgeliyor Bu yeni ürün grubu ile klasik sunumları bir kenara bırakarak hayatınızda yepyeni bir sayfa açacaksınız. Çünkü Tavola ile konuklarınızı ağırlarken yaratıcılığınızı kullanarak alışılmışın dışında sunumlar hazırlama imkanınız var.

Evinizde sevdiğiniz tüm yemekleri farklı sunumlarla konuklarınıza hazırlayabilirsiniz. Şiş tabağı ile rengârenk sunumlar hazırlarken, mezelerinizi istiridye kabuğu formlarında bulunan kaplarda sunabilir, katlı salata tabakları ile sebzeleri birbirine karıştırmadan servis ederek, evinize gelen konuklarınızı 4’lü orkide çerez setleri ile karşılayabilirsiniz.

Farklı sunumlar peşinde koşanlar için Tavola serisi, unutmayın başarılı sunumlar, başarılı tatların garantisidir.

 

 

 

Hiçbir ürününde kurşun kadmiyum gibi insan sağlığına ciddi zarar veren metalleri kullanmayan ve bu konuda özel bir çalışma yürüten Kütahya Porselen kullanıcılarına sağlıklarından ödün vermeden kalite ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabileceği geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Siz de en yakın Kütahya Porselen mağazaları, www.porselensepeti.com adresini ve Kütahya Porselen ürünlerini satan seçkin Corner Collection mağazalarından birini ziyaret edin, hem kendinize hem de sevdiklerinize alacağınız eşsiz ürünler ile de büyüleyici sofralarınıza güzellik katın.

En kısa zamanda Kütahya porselen ürünlerine bakmanızı tavsiye ediyorum...

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !